Többet és jobban énekeljünk!

A mögöttünk lévő Kálvin-évek arra is ráébresztettek: üres kifogás ma Kálvin mögé bújva elhanyagolni a többszólamú zenét és az orgonákat, sőt egyházunknak és gyülekezeteinknek a személyi és tárgyi feltételek lehetőség szerinti megteremtésével kell munkálkodni ének-zenei életünk fejlődésén. Éneklésünk és egyházzenénk megújulásáról olvashattunk a Reformátusok Lapja november 13-i számában.

Huszár Gál úrvacsorás liturgiái

2016. december 31-én délelőtt 10 órától Huszár Gál rendje szerint tartanak úrvacsorás istentiszteletet Budafokon a református templomban. (Bp. XXII Demjén István u. 2-4.)

Advent és karácsony énekei

Advent-karácsonyi énekfüzet istentiszteleti és egyéb használatra. Az itt szereplő énekeket a Liturgiai és Himnológiai Bizottság énekeskönyv-kiegészítő anyagként elfogadta.